لوازم خانگی هایر در نمایشگاه CES 2016

کمپانی هایر با ارائه پلترم U+Smart Life که پیشتر نیز در نمایشگاه IFA 2015 به معرفی آن پرداخته بود، مدعی شده است با این فناوری می توان همه لوازم موجود در خانه را به هم متصل نمود و کنترل کامل آنها را با استفاده از اپلیکیشن های در نظر گرفته شده به راحتی در دست گرفت.

محصولات ارئه شده توسط کمپانی هایر از یخچال فریزر گرفته تا ماشین لباسشویی و ظرفشویی و سیستم تهویه بصورت هوشمند می باشند، بصورتی که با فشرن یک دکمه عملیات شروع شده و  کاربر با استفاده از اپلیکشن مربوطه بر اجرای فرایند تسلط کامل دارد و در صورت اختلال در فرایند به عنوان مثال اتمام مواد شوینده در ماشین لباسشویی و ظرفشویی، سیستم توسط آلارم به کاربر هشدار می دهد .

یخچال فریزر های ارائه شده  ی این کمپانی نیز قابلیت های جالبی دارد، کنترل دمای یخچال از راه دور و همچنین پیشنهاد دستور غذایی بر اساس محتویات داخل یخچال توسط اپلیکشین مربوطه از ویژگی های بارز آن است.

یکی دیگر از ویژگی های یخچال فریزرهای هایر، فناوری پنجره هوشمند (Smart Window) است که قبلتر نیز در نمایشگاه IFA 2015 شاهد آن بودیم که با توجه به سنسور تعبیه شده در آن یخچال نزدیک شدن فرد را تشخیص داده و از حالت مات به روشن تغییر حالت می دهد که در آن صورت فرد می تواند بدون باز کردن در یخچال محتویات داخل آن را ببینید .

می توان به جرأت گفت یکی از جذابترین محصولات ارائه شده توسط کمپانی هایر، آینه هوشمند (Magic Mirror) است که با استفاده از صفحه لمسی آن می توان به دستگا های متصل شده کنترل کامل داشت . البته آینه هوشمند بصورت دمو در نمایشگاه معرفی شده  و هنوز هایر در خصوص زمان عرضه و قیمت آن اعلام نظر نکرده است.

منبع : http://www.digitaltrends.com/