درباره نیک سودا

درباره نیک سودا

با توجه به ارتباط روز افزون هم وطنان عزیزمان به دنیای اینترنت و مدرنیته شدن دنیای امروزی، شایسته نیست، انرژی، زمان، هزینه های متفرقه و انتخاب بهترین محصولات مورد نیاز خود را نادیده گرفت و از تکنولوژی بروز و حرفه ای خرید آنلاین استفاده نکرد. ما بر آنیم تا نیازهای ریز و درشت زندگیتان در حوزه های لوازم خانگی، پوشاک، زیبایی و سلامت، زیور آلات و فرهنگی و هنری را تامین و در اولین فرصت در اختیارتان قرار دهیم، در کمترین فرصت و در هر زمان و مکانی که قرار دارید.

مجموعه نیک سودا در سال 1392  با تکیه بر  تیمی با تجربه در حوزه IT و بازرگانی و مارکتینگ به بررسی طرح  و بازار خرید اینترنتی اقدام نمود و پس از آن در سال 1394 بطور رسمی جهت اخذ مجوز های لازم و پیاده سازی طرح نهایی اقدام کرده است و تا کنون توانسته به شناسایی و بررسی با کیفیت ترین و با صرفه ترین برند های موجود در بازار بپردازید و در این راستا با بزرگترین تولید کنندگان، وارد کنندگان و توزیع کنندگان اصلی همکاری نزدیک داشته است تا شما مشتریان عزیز با سهولت و آگاهی و اطمینان اقدام به خرید محصولات متنوع از محبوب ترین برند های بازار فرمایید.

یکی از اولویت های نیک سودا، علاوه بر ارائه برترین و معتبر ترین برند های دنیا با همکاری وارد کنندگان و توزیع کنندگان اصلی، تولید محتوا با استاندارد جهانی جهت راهنمایی مشتریان عزیز در خرید ها می باشد که همیشه از بزرگنمایی و اغراق دوری نموده ایم و آگاهی و راهنمایی مشتری را بر فروش محصولات خود ارجح قرار داده ایم.

با استفاده از سیستم های روز دنیا فضایی کاربر پسند و ساده تدارک دیده ایم تا مشتریان به راحتی کالا های مورد نیاز خود را از هر لحاظ بررسی و مقایسه نمایند و در نهایت با آگاهی اقدام به خرید کالای مورد نیاز بپردازند.  همچنین برای قدر دانی و تشویق مشتریان وفادار طی طرح های مختلف مناسبتی یا روزانه، تخفیف های قابل توجهی را برای آنان در نظر می گیرد.

 این از افتخارات و تعهدات مجموعه نیک سوداست که با ارائه بهترین و مناسب ترین برندها  و اجناس، گارانتی اصلی ، ارسال سریع و رایگان خدمتگزار شما عزیزان باشد.

 امید است با نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود، ما را یاری نموده و فروشگاهتان را با سلیقه خودتان به کمال برسانید.

مجموعه نیک سودا صمیمانه پذیرای حضور گرم دوستان و مشتریان عزیز جهت استفاده از خدمات پس از فروش شامل تعویض کالا، ارجاع به تعمیرگاه و یا عودت وجه کالای خریداری شده و ... در محل دفتر اصلی شرکت می باشد. همچنین در ساعات اداری پاسخگوی تماس های تلفنی کاربران و مشتریان عزیز هستیم و در ساعات غیر اداری بخش پشتیبانی شرکت به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات می باشد.